Realizacje / Sale konferencyjne

Ministerstwo Zdrowia


Ministerstwo Zdrowia mieści się w pięknym Pałacu Paca-Radziwiłłów przy ul. Miodowej w Warszawie. Częściowo zburzony podczas II wojny światowej budynek został odbudowany według oryginalnego barokowego projektu. Piękne wnętrza mieszczą siedzibę jednego z najważniejszych urzędów administracji rządowej.

Konsbud Audio wykonał projekt oraz instalację systemu dźwiękowego w sali kasetonowej i sali kolumnowej. Sala kasetonowa jest przeznaczona do konferencji i spotkań z dziennikarzami. W mobilnych skrzyniach zainstalowano systemy bezprzewodowe, a na mównicach z pulpitami dodatkowo mikrofony przewodowe firmy Audio-Technica. Sygnały audio są zarządzane przez procesor dźwięku Biamp Tesira. W pomieszczeniu zamontowano także system sterowania Biamp TEC-1.

Na panelu umieszczonym na ścianie można z łatwością zmieniać wybrane poziomy głośności. W ramach instalacji umożliwiono użytkownikom korzystanie z bezprzewodowego systemu sterowania za pomocą tabletu. W sali kolumnowej również dokonano instalacji opartej na systemach firmy Audio-Technica. Zainstalowano mikrofony przewodowe oraz systemy bezprzewodowe. Sala została wyposażona w system sterowania Biamp TEC-1 oraz system sterowania za pomocą tabletu.

Do realizacji projektu wykorzystano m.in.:

  • zestawy mikrofonowe na gęsiej szyi ES915C18 oraz bezprzewodowe zestawy Audio-Technica serii 3000 z mikrofonem do ręki
  • procesor DSP Biamp Systems Tesira Forte AVB CI
  • panel sterowania Biamp Systems TEC-1
  • wzmacniacz mocy Apart Audio

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.