Realizacje / Stacje telewizyjne

Telewizja Polska. Telewizyjna Agencja Informacyjna


Na ulicy Jasnej, w ścisłym centrum Warszawy, zlokalizowana jest Telewizyjna Agencja Informacyjna (TAI), która jest jednostką Telewizji Polskiej. Lokalizacja TAI przywołuje skojarzenia z historią telewizji w Polsce. Z sąsiadującego dosłownie przez ścianę z TAI wieżowca Prudential (później Hotel Warszawa) wyemitowano w 1938 roku pierwszą transmisję telewizyjną. Warto nadmienić, że Polska należała do grona kilku pierwszych krajów na świecie, będących pionierami technologii przesyłania obrazu na odległość.

Obecnie, w TAI produkowany jest całodobowy program TVP Info i realizowane są materiały informacyjne, reporterskie i dokumentalne na zlecenie serwisów nadawanych w Telewizji Polskiej, między innymi dla WiadomościPanoramy i Teleexpressu.

Główne elementy systemu:

  • konsolety mikserskie Stage Tec
  • rezerwowa konsoleta mikserska Allen & Heath
  • monitory odsłuchowe Genelec

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.