Realizacje / Sale konferencyjne

Ministerstwo Sportu i Turystyki


Ministerstwo Sportu i Turystyki to instytucja zajmująca się na poziomie krajowym rozwojem sportu. Sprawuje też nadzór nad szeroko pojętą kulturą fizyczną, związkami sportowymi, zajmuje się rehabilitacją i sportem osób niepełnosprawnych. Siedziba ministerstwa znajduje się w urokliwym barokowym Pałacu Blanka w centrum Warszawy. Ze względu na częste kontakty z mediami oraz organizację różnorodnych konferencji, spotkań z dziennikarzami, w budynku zaistniała potrzeba instalacji systemu dźwiękowego w sali konferencyjnej.

Nasza firma zaprojektowała system dźwiękowy oraz dokonała w budynku ministerstwa instalacji systemu bezprzewodowego ATCS Audio-Technica, składającego się z mikrofonów na gęsiej szyi i systemu mikrofonów bezprzewodowych, które również bardzo przydają się na konferencjach. W ramach projektu zainstalowano także cyfrowy procesor sygnałów Biamp Nexia CS, wzmacniacze mocy oraz zestawy głośnikowe Apart, które umieszczono w sufitach.

Główne elementy systemu:

  • zestawy mikrofonowe Audio-Technica ATCS-60MIC oraz ATW-2120A
  • procesor DSP Biamp Nexia CS
  • sufitowe zestawy głośnikowe CM20T oraz wzmacniacz mocy MA200 Apart Audio

 

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.