MISJA. Istniejemy po to aby sprawiać, że dźwięk zachwyci Państwa w każdej sytuacji. Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych technologii teatralnych i scenicznych, cyfrowych systemów dźwiękowych, oświetleniowych i audiowizualnych, a także wykonywanie adaptacji akustycznych – doskonale dopasowanych do potrzeb klienta – z jednakową pasją i zaangażowaniem, niezależnie od skali przedsięwzięcia. Zapewniamy niezbędną infrastrukturę dla systemów technologii scenicznych. Specjalizujemy się w technologii teatralnej, dostarczając i instalując zapadnie, podesty sceniczne i sztankiety oraz mosty oświetleniowe. Instalujemy systemy mechaniki sceny i dokonujemy adaptacji akustycznej pomieszczeń. Perfekcyjne brzmienie, szczególna dbałość o detale i eleganckie wykończenie to wyróżniki naszej marki. Zawsze pamiętamy, że Państwa zadowolenie jest kluczem również do naszego sukcesu.

ZESPÓŁ. Działająca w strukturach naszej firmy profesjonalna pracownia projektowa i doświadczony zespół instalatorów sprawnie i bezkonfliktowo przeprowadzą Państwa przez nawet najtrudniejsze wyzwania. Współpracujemy z cenionymi na polskim rynku projektantami systemów elektroakustycznych i architektami wnętrz, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Ścisła kooperacja i wsparcie ze strony renomowanych producentów sprzętu audio umożliwia nam stały dostęp do nowoczesnych technologii i profesjonalnych sesji szkoleniowych.

Pracownia projektowa Konsbud Audio Sp. z o.o. jest jedną z wiodących na rynku polskim pracowni projektujących systemy elektroakustyczne, audiowizualne i technologii sceny dla sal teatralnych, filharmonicznych, operowych, wielofunkcyjnych sal koncertowych, a także widowiskowych hal sportowych oraz stadionów piłkarskich i lekkoatletycznych. Wysoko wyspecjalizowana kadra projektantów, składająca się z inżynierów akustyków, inżynierów elektroników oraz realizatorów dźwięku projektuje również najbardziej skomplikowane instalacje audio dla potrzeb stacji radiowych i telewizyjnych. Przy opracowywaniu projektów wykorzystywane jest długoletnie doświadczenie projektantów oraz najnowocześniejsze oprogramowanie komputerowe umożliwiające wykonywanie symulacji parametrów akustycznych projektowanych pomieszczeń i obiektów. Zespół projektowy świadczy również usługi doradztwa w zakresie instalacji i systemów nagłośnieniowych, a także wykonuje pomiary i ekspertyzy w zakresie akustyki i elektroakustyki sal i pomieszczeń oraz systemów mobilnych.

ROZWIĄZANIA. Szeroka wiedza i doświadczenie ale także głębokie zrozumienie dla specyficznych potrzeb klientów pozwalają nam skutecznie reagować na potrzeby rynku oferując najnowocześniejsze rozwiązania przy zachowaniu przystępnych cen.

 

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.