Realizacje / Sale konferencyjne

PwC


PwC to firma o globalnym zasięgu, działająca w sektorze doradztwa, jedna z tzw. wielkiej światowej czwórki korporacji zajmujących się audytem finansowym. Łącznie w PwC pracuje prawie 195 000 osób w 157 krajach. W Polsce firma zatrudnia ponad 2000 pracowników. PwC dokonuje konsultingu zarówno dla dużych koncernów, jak i dla małych rodzinnych firm. Skala działalności, międzynarodowość i potrzeba niezakłóconej komunikacji z ludźmi na całym świecie sprawiają, że rozbudowany i niezawodny system konferencyjny w takiej firmie to konieczność.

Pomieszczenia konferencyjne warszawskiej siedziby PwC zostały wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny. Do dużej sali konferencyjnej dostarczony został procesor Biamp Tesira Forte oraz mikrofony sufitowe Biamp. Cztery mniejsze sale konferencyjne wyposażono w procesory z serii Audia. Komunikacja pomiędzy salami odbywa się za pomocą protokołu VoIP. W sali zarządu jest możliwość przeprowadzania wideo konferencji, a system ten oparto na procesorze Tesira. Zamontowano tam także mikrofony pulpitowe na gęsiej szyi Audio-Technica. Instalacja w siedzibie PwC oparta jest na zestawach głośnikowych oraz wzmacniaczach mocy Apart.

Główne elementy systemu:

  • mikrofony sufitowe Biamp CM6W
  • mikrofony Audio-Technica z serii 3000
  • procesor Biamp Tesira Forte

 

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.