Realizacje / Muzea, uniwersytety, kluby i inne

Klub Studio w Krakowie


Klub Studio to lokal studencki z prawie 50-letnią tradycją, działający przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W latach 2016-2017 klub przeszedł całkowitą modernizację – dotychczasowy budynek został zrównany z ziemią (z wyjątkiem stalowych konstrukcji), a nowy obiekt powstał według projektu architektonicznego pracowni Jasa Stożek Architekci. Firma Konsbud Audio zrealizowała projekt elektroakustyczny w Klubie Studio.

Na salę koncertową dostarczono pełnopasmowy system liniowy d&b audiotechnik V wraz z subwooferami oraz systemem ArrayProcessing, a także monitory sceniczne. Klub został wyposażony w dwie konsolety mikserskie Avid S6L (frontową i monitorową). Uzupełnienie systemów S6L stanowią konsolety pomocnicze Yamaha QL1 i Allen & Heath SQ6, które mogą być używane np. w reżyserce lub na stanowisku DJ-a. Na potrzeby imprez, które regularnie odbywają się w Klubie Studio zakupiono ponad 80 mikrofonów przewodowych i bezprzewodowych do różnych zastosowań, m.in. klasyczne mikrofony wokalowe i instrumentalne Audio-Technica i systemy bezprzewodowe.

Klub Studio połączono przy użyciu standardów AVB i MADI z położonym w sąsiadującym budynku studiem nagrań „Kotłownia”, które również należy do AGH. Dzięki temu, teraz możliwa jest rejestracja wielokanałowa śladów ze sceny przez interfejs MADI bezpośrednio do Pro Toolsa.

W halach VIP zlokalizowanych na balkonach zainstalowano monitory Genelec z serii 8000. Foyer wyposażono w system nagłośnienia Apart Audio, który pełni również funkcję DSO. W kilku miejscach zainstalowano także jednostki systemu interkomowego Green-GO - między innymi na scenie, w reżyserce i na stanowisku realizatora na widowni.

Projekt: Manufaktura Technologiczna

Główne elementy systemu:

  • nagłośnienie liniowe sali koncertowej: zestawy głośnikowe d&b audiotechnik z serii V, subwoofery B22, wzmacniacze mocy d&b audiotechnik D80, konsolety mikserskie Avid Venue S6L
  • system odsłuchu scenicznego: monitory MAX2 i M2 d&b audiotechnik
  • mikrofony przewodowe i bezprzewodowe Audio-Technica
  • system interkomowy Green-GO
  • cyfrowy mikser dźwięku Allen & Heath SQ-6
  • system nagłośnienia foyer i DSO Apart Audio

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.