Realizacje / Centra kultury

Rybnickie Centrum Kultury


W ramach przetargu publicznego Konsbud-Audio zrealizował zamówienie na dostawę i montaż urządzeń elektroakustycznych do nagłośnienia sali widowiskowej Rybnickiego Centrum Kultury. Grona głośników podwieszone po obu stronach sceny do stropu technicznego odpowiadają za pokrycie dźwiękiem audytorium na balkonie i parterze, kolejne głośniki odpowiedzialne są za dogłośnienie pierwszych rzędów. Niskie tony uzupełnia dodatkowo 6 subwooferów. Całość zasilają dedykowane wzmacniacze. System sterowany jest za pomocą komputera przenośnego poprzez interfejs R70.

Osobliwym problemem, z którym musieli zmierzyć się instalatorzy była znaczna asymetria sali, zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej. Niedogodność ta została zniwelowana poprzez odpowiednie opóźnianie sygnałów.

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.