Realizacje / Sale koncertowe i widowiskowe

Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie


Neogotycki gmach dawnego Domu Sierot Dziewcząt z 1901 roku przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie został odnowiony i dostosowany do potrzeb zespołu szkół muzycznych.  Za koncepcję architektoniczną odpowiadało prestiżowe Konior Studio. Tomasz Konior, od czasu rozbudowy Akademii Muzycznej w Katowicach chętnie mierzy się z tematami związanymi z muzyką. Doświadczenie zyskane przy kolejnych projektach, współpraca z Nagata Acoustics owocują wrażliwością i wysokim poziomem profesjonalizmu w kształtowaniu sal koncertowych. Do  zabytkowego budynku dobudowano zatem nowe skrzydło, w którym znajdują się  nowocześnie wyposażone sale koncertowe, sale prób i studio nagrań. Sala koncertowa zlokalizowana w nowej części obiektu, posiada amfiteatralną widownię i może pomieścić ponad 300 osób oraz estradę dla 75 muzyków.  Zadbaliśmy o nową instalację studyjną i nagłośnieniową, a wyposażenie sal koncertowych oraz studia w urządzenia renomowanych producentów sprawiają, że obiekt spełnia wymagania w zakresie realizacji każdego projektu artystycznego,stając się “domem edukacji muzycznej i równocześnie najwyższej jakości muzyki”.

Zakres prac:


Dostawa, montaż i integracja systemu sieci dźwiękowej, interkomowego, podglądu akcji scenicznej, elektroakustyki i rejestracji wielokanałowej. W ten sposób renomowana szkoła zyskała nową instalację studyjną i nagłośnieniową.


Główne elementy systemu:


system odsłuchu studyjnego Avid Pro Tools, Avid S4, odsłuchy Allen & Heath
cyfrowa sieć dźwiękowa obejmująca cały budynek
system interkomowy Green-GO
system nagłośnienia koncertowego d&b audiotechnik
konsoleta foniczna Allen & Heath
monitory odsłuchowe Genelec
mikrofony Audio-Technica
 

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.