Realizacje / Sale koncertowe i widowiskowe

Matecznik - Mazowsze


Centrum folklorystyczne „Matecznik Mazowsze” to wielofunkcyjny obiekt widowiskowoekspozycyjny. Celem powstania centrum były poprawa oferty kulturalnej Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz wzrost konkurencyjności i wzmocnienie rozwoju regionu Mazowsza. Główną część obiektu stanowi sala widowiskowo-edukacyjna, która dzięki zastosowaniu unikalnych w skali kraju rozwiązań technicznych jest przygotowana do realizacji przedsięwzięć o dużej skali.

W ramach kompleksowej realizacji inwestycji w Mateczniku Konsbud Audio odpowiedzialny był za dostawę, montaż oraz uruchomienie systemów elektroakustycznych. Doskonale współgrające z akustyką sali nagłośnienie charakteryzuje się wysoką równomiernością pokrycia, zapewniając ciepłe i klarowne brzmienie. Rozbudowany system routingu oraz miksowania dźwięku umożliwia realizację najbardziej wymagających koncertów lub wydarzeń muzycznych z jednoczesną cyfrową rejestracją dźwięku do 64 ścieżek. Dzięki niezależnemu systemowi monitorowemu oraz systemom odsłuchu osobistego muzycy i aktorzy uzyskali niespotykany dotąd w innych salach koncertowych i teatralnych komfort pracy. Ergonomia i intuicyjność cyfrowego systemu inspicjenta pozwalają na niezwykle sprawną komunikację pomiędzy wszystkimi pracownikami obsługi scenicznej i artystami.

Projekt: dr inż. Tadeusz Fidecki
Główne elementy systemu:

  • zestawy głośnikowe Ci, monitory sceniczne MAX12 d&b audiotechnik
  • cyfrowe konsolety foniczne: Avid Venue i Avid D-Show Profile
  • system cyfrowej rejestracji i obróbki dźwięku Avid Pro Tools
  • mikrofony bezprzewodowe Audio-Technica serii 5000
  • system odsłuchu osobistego Aviom
  • cyfrowy system inspicjenta wykonany w oparciu o produkty firmy DHD

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.