Realizacje / Sale koncertowe i widowiskowe

Filharmonia Gorzowska


Imponujący obiekt, położony w przepięknym zakątku miasta przy ulicy Dziewięciu Muz, składa się z sali koncertowej na blisko 600 widzów, sali kameralnej ze 150 miejscami, sali prób i doskonale wyposażonego zaplecza dla artystów. Jego budowa była największą od lat inwestycją w Gorzowie.

Do realizacji tak prestiżowego zadania Generalny Wykonawca wybrał najbardziej renomowane firmy na rynku, w tym Konsbud Audio. W nowoczesnych wnętrzach filharmonii współgrają ze sobą wysokiej jakości materiały budowlane i zaawansowane technologie, w tym zintegrowany system elektroakustyczny, zainstalowany przez naszą firmę. W jego skład wchodzą: nagłośnienie sali koncertowej, kameralnej, foyer oraz systemy inspicjenta, cyfrowej dystrybucji dźwięku, cyfrowych konsolet fonicznych, monitorów odsłuchowych, cyfrowy wielokanałowy system rejestracji dźwięku oraz system mikrofonów bezprzewodowych. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń Generalnego Wykonawcy do usług Podwykonawcy to sytuacja niezmiernie rzadka. Konsbud Audio po raz kolejny otrzymał pochwałę za rzetelną i bezproblemową współpracę.

Projekt: dr hab. Tadeusz Fidecki
Główne elementy systemu:

  • zestawy głośnikowe d&b audiotechnik z serii Q, wzmacniacze mocy D12, monitory podłogowe MAX
  • systemy bezprzewodowego odsłuchu dousznego Audio-Technica M3
  • system personalnych mikserów odsłuchowych Aviom A-16R + A-16CS
  • system cyfrowej dystrybucji dźwięku oraz konsolet fonicznych Allen & Heath iLive
  • system rejestracji i edycji nagrań Avid Pro Tools 9
  • monitory odsłuchowe Genelec 8050, 8030
  • cyfrowy system inspicjenta Delec Oratis

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.