Realizacje / Rozgłośnie radiowe

Radio RMF FM


Radio RMF FM jest od lat liderem w Polsce wśród stacji radiowych pod względem słuchalności. Historia RMF-u sięga 1990 roku, kiedy to została wyemitowana pierwsza audycja z siedziby radia w Krakowie. Na początku działalności stacja retransmitowała sygnał francuskiego Radia FUN, potem zaczęto tworzyć własne serwisy informacyjne i emitować swoje programy. Rozgłośnia dzięki rzetelnie przygotowywanym programom, emitowaniu popularnej muzyki oraz dbaniu o najwyższą jakość sprzętu, utrzymuje duże grono słuchaczy w całym kraju. Radio organizuje także wiele ciekawych wydarzeń promocyjnych, jak Inwazja mocy czy Bieg o Puchar Radia RMF FM.

Do naszej firmy należało dostarczenie i instalacja zestawów monitorowych w głównym studiu emisyjnym radia RMF FM. Funkcję odsłuchów pełnią zestawy głośnikowe Genelec 8351, które dzięki unikalnej nowatorskiej konstrukcji są w stanie oddawać najdrobniejsze szczegóły obrazu dźwiękowego.

Projekt i konfiguracja systemowa: Konsbud Audio
Główne elementy systemu:

  • zestawy głośnikowe Genelec 8351

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.