Realizacje / Centra kultury

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu


Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu to instytucja samorządowa, działająca od 1991 roku. Centrum Kultury prowadzi szeroko zakrojoną działalność impresaryjną w zakresie teatru, muzyki i kabaretu. Instytucja regularnie gości znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W budynku przy ul. Teatralnej 1 znajduje się duża sala teatralna z 405 miejscami na widowni, która w 2018 została odremontowana. Firma Konsbud Audio zrealizowała w Centrum Kultury system elektroakustyczny.

Rolę systemu nagłośnienia frontalnego w CK Teatr pełnią zestawy głośnikowe z serii Y d&b audiotechnik. Na każde grono line array składa się po 6 zestawów. Na scenie są ustawione po dwa subwoofery Y-SUB na stronę, a równomierne pokrycie dźwiękiem widowni w pierwszych rzędach zapewniają głośniki typu frontfill i sidefill. Dodatkowo zainstalowano linię opóźniającą, która ma na celu dogłośnienie części widowni pod balkonem.

Do Teatru dostarczono dwa systemy: dLive S5000 wraz ze stage rackami DX32 i DM32 oraz powierzchnię C2500 i rack CDM32. Sygnały z konsolet do wzmacniaczy są przesyłane cyfrowo po Dante i AES. Dwa systemy, w zależności od potrzeb, mogą pracować zamiennie jako konsolety FOH i MON. Istotnym elementem wyposażenia Teatru są mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Na życzenie Zamawiającego do CK Teatr dostarczono modele czołowych producentów, w tym kilkanaście mikrofonów pojemnościowych i dynamicznych Audio-Technica.

 
Projekt:

Manufaktura Technologiczna

 
Główne elementy systemu:

· system liniowy d&b audiotechnik Y,

· system monitorowy d&b audiotechnik: monitory MAX2,

· konsolety foniczne Allen & Heath,

· mikrofony Audio-Technica.

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.