Realizacje / Centra kultury

Łódzki Dom Kultury


Łódzki Dom Kultury jest jedną z najstarszych instytucji kulturalnych w województwie łódzkim – działa od 1953 roku. Budynek, w którym się mieści, to powierzchnia aż 7000 m2. Każdego roku w instytucji organizowane są wydarzenia kulturalne, w których uczestniczą dziesiątki tysięcy osób.

Po trwającej przeszło pół roku modernizacji miejsce to może się pochwalić nowoczesnym nagłośnieniem wykonanym przez Konsbud Audio. Nasza firma wystąpiła w roli integratora instalacji elektroakustycznej i prezentacji wizualnej. W projekcie wykorzystano sprzęt renomowanych marek, który spełniał nieoczywiste wymagania sali. Ciekawostką jest fakt, że w nowej sali nie ma stałej sceny i widowni, dzięki czemu przestrzeń można swobodnie aranżować, a co za tym idzie dostosować do potrzeb przedsięwzięć kulturalnych różnego typu. Dzięki instalacji systemu elektroakustycznego i systemu projekcji wizyjnej, sala widowiskowa uzyskała imponujący wygląd oraz brzmienie i, co warto podkreślić, stała się jedną z najlepszych wielofunkcyjnych sal widowiskowych w regionie.

Projekt Konsbud Audio
Główne elementy systemu:

  • konsoleta cyfrowa Allen & Heath iLive
  • mikrofony bezprzewodowe Audio-Technica
  • system nagłośnienia koncertowego Meyer Sound Main components of the system:
  • Allen & Heath iLive digital mixing console
  • Audio-Technica wireless microphones
  • Meyer Sound FOH system

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.